Pszczoły mają się dobrze i chwalą swój hotelik! A skąd to wiemy? Codziennie możemy je obserwować z okien

naszej szkoły. W poniedziałek mogli się o tym przekonać również uczniowie klasy siódmej z Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego  Nr 7 w Wodzisławiu Śląskim  Uczestniczyli oni w warsztatach kulinarnych z Remigiuszem Rączką. To nagroda dla klasy za aktywny udział konkursie dedykowanym właśnie pszczołom. Wtedy postawili na kreatywność, teraz ponownie ją wykorzystali, tym razem w kuchni Ekonomika.

Przypomnijmy Julia Leśny uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  Nr 7 w Wodzisławiu Śląskim otrzymała nagrodą za projekt hotelu dla owadów. A nagroda jest niezwykła - to drzewko śliwy wiśniowej - ufundowane przez  Krzewy-Tytko. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych.

Hotel dla owadów

 Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

Hotel dla owadów

 


Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

link do artykułów psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Link do artykułów biblioteki szkolnej

Link do opisu projektu Nowoczesna szkoła - lepsze jutro

Tablica rzadowa

 Link do artykułu opisującego projekt Nowoczesne pracownie skutecznym nauczaniem zawodowym w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego

 

Link do opisu projektu Innowacyjne nauczanie potrzebą prrzyszłości

Link do opisu projektu Młode kadry naszą przyszłością

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 Link do Insatling

 Projekt z klasą