Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim wzięli udział w wycieczce rowerowej zorganizowanej w ramach wspólnego projektu z I Liceum Ogólnokształcącym oraz PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim. Był to drugi rajd rowerowy, którego trasa prowadziła malowniczymi drogami powiatu wodzisławskiego.
Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. Basztę Rycerską, odwiedzić zbiornik „Orka” w Marklowicach oraz Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Studzience w Jankowicach.
Rajd był nie tylko formą aktywnego wypoczynku, ale także okazją do integracji uczniów oraz poznawania lokalnych atrakcji turystycznych.














