
W dniu 12 lutego klasa 2A wyjechała na Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego na Galę podsumowującą drugą edycję projektu "Transformersi w szkołach – edukacja na rzecz zielonej transformacji i zachowania kultury górniczej w regionie. Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027". Uczniowie uczestniczyli w wykładach prowadzonych przez profesorów UŚ, a następnie odbyło się rozdanie nagród oraz występ zespołu z Mysłowic.
View the embedded image gallery online at:
https://www.ekonomik.wodzislaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1231:gala-podsumowujaca-projekt-transformersi-w-szkolach&catid=125:transformersi-w-szkolach-edukacja-na-rzecz-zielonej-transformacji-i-zachowania-kultury-gorniczej-w-regionie&Itemid=229#sigFreeIda6e35e16f9
https://www.ekonomik.wodzislaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1231:gala-podsumowujaca-projekt-transformersi-w-szkolach&catid=125:transformersi-w-szkolach-edukacja-na-rzecz-zielonej-transformacji-i-zachowania-kultury-gorniczej-w-regionie&Itemid=229#sigFreeIda6e35e16f9














