Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

BEZPŁATNE STAŻE ZAGRANICZNE JUŻ PO PIERWSZYM ROKU NAUKI

Od 2006r. ponad 200 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodach: technik ekonomista, hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej i technik informatyk wyjechało na staże i praktyki zawodowe do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i Czech. Uczniowie realizują także praktyki na pływających do Szwecji promach Unity Line.

Szansa dla Ciebie !!!

Wkrótce nasi uczniowie wyjadą także na praktyki do Francji, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Wyjazd na staż zagraniczny to najlepsza forma poszerzania swoich kompetencji zawodowych i językowych. Najczęściej okazja na odbycie stażu pojawia się dopiero na studiach – w „Ekonomiku” możesz wyjechać już po pierwszym roku nauki.

Czytaj więcej: GIMNAZJALISTO - EKONOMIK OTWIERA DROGĘ DO EUROPY !!!

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą